Půjčky od stabilní banky

Česká spořitelna je stabilní banka, která na českém finančním trhu působí již řadu let. Představuje nejstarší bankovní ústav v České republice a svou činnost zahájila Česká spořitelna již v roce 1825, ale pod dnešním názvem vystupuje až od roku 1992.

Česká spořitelna svým klientům nabízí nejen vkladové služby, ale i služby úvěrové. Nabízí půjčky, které jsou však podrobeny zdlouhavému procesu vyřízení. V současné době se zaměřuje Česká spořitelna na drobné klienty, malé a střední firmy, ale i na města a obce.

Česká spořitelna nabízí fyzickým osobám rychlé půjčky, které jsou získatelné až na 300 tisíc korun. Získané peníze můžete použít na financování svých potřeb. Nemusíte uvádět ani účel půjčky a peníze Vám budou vyplaceny buď hotově či převodem na účet. Rychlá půjčka je vyřízená na poměry banky poměrně rychle a můžete si sjednat i pojištění pro případ, že byste nebyli schopni pravidelně splácet. Půjčky však Česká spořitelna nenabízí všem. Žádost je zamítnuta lidem mající záznam v registru dlužníků či lidem, kteří nemají dostatečně vysoký příjem. Rychlá půjčka však dominuje nízkým úrokem.