Kde mi dají půjčku bez registru?

Když jste v registru dlužníků, banky vás považují za nesolidního klienty, i když jste se tam dostali třeba jen za dlužnou částku v řádu korun či za pozdní za placení složenek.

Pokud máte jednou záznam v registru a potřebujete si půjčit, je třeba o půjčku žádat u společnosti, která poskytuje půjčky bez registru. Tuto půjčku poskytují nebankovní společnosti. Obvykle nemají nad sebou dohled ČNB a mohou tedy poskytnout půjčku bez nahlížení do registru dlužníků i bez dokládání příjmů. Tyto půjčky využívají nejen lidé se záznamem, ale také s nízkými či nedoložitelnými příjmy.

Na rozdíl od bank poskytují nebankovní společnosti malé půjčky, tzv. Mikropůjčky nebo půjčky do výplaty. Tyto půjčky bez registru mají krátkodobou splatnost a vyšší RPSN. Můžete však využít nabídky pro nové klienty a vybrat si tu společnost, která vám nabídne první půjčku zdarma. Tato akce vás k ničemu nezavazuje. Neznamená to, že když si půjčíte jednou, že si musíte půjčit znovu.

Jestliže si chcete půjčit jen pár korun do výplaty nebo chcete využít nabídku první půjčky zdarma, obraťte se na Zaplo.

Zaplo je půjčka pro všechny, kdo mají pravidelné příjmy, více než 18 let a trvalý pobyt na území České republiky. Dále je potřeba mít vlastní bankovní účet, telefon a email. Pokud si půjčíte peníze jako nově zaregistrovaný zákazník a to až do výše 5000 kč a vrátíte je do jednoho měsíce, nezaplatíte ani korunu navíc. O novou půjčku si požádáte na stránkách Zaplo.cz. Provedete registraci, která vám zabere jen pár minut a převedete verifikační poplatek ve výši 1 kč. Poté co společnost obdrží váš poplatek, kontaktuje vás pracovník call centra pro ověření správnosti údajů. Přihlásíte se do svého účtu a potvrdíte žádost o půjčku. Peníze vám jsou převedeny do 15 minut. O Zaplo půjčku můžete žádat sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. Výhodou je pokud využíváte účet u stejné banky jako společnost Zaplo. Peníze vám jsou připsány na účet ihned. V ostatních případech do 24 hodin. Půjčka je vhodná pro všechny, kdo mají nedoložitelné nebo nižší příjmy – matky na mateřské, začínající osvč, důchodci, zaměstnaní ve zkušební lhůtě. S každou další půjčkou se zvyšuje částka, kterou si můžete v závislosti na bonitě půjčit a to až do výše 12 500 kč.

Zaplo nenahlíží do registru, nesmíte mít však exekuci nebo podaný návrh na oddlužení. V těchto případech máte smůlu a žádost o půjčku vám zamítnou. Půjčku nezískáte pokud jste nesplatili nějakou půjčku u společnosti v minulosti nebo pokud máte již jednu aktivní půjčku. Společnost se tak brání zadlužení zákazníku a případné dluhové pasti, ze které je velmi těžká cesta ven. V případě, že nestihnete vrátit půjčku v termínu, můžete si ji prodloužit o dalších 30 dní. Toto můžete využít několikrát během jednoho roku. Poté však musí být půjčka splacena v plné výši.